1 / 11
Lada niva 4×4
3.200 €
07.08.2022 23:40

Тетово / Тетово

Марка:

Lada

Модел:

4x4

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

50000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Останато

Vo odlicna sostojba Generalen servis i Remond pali vozi.Extra Farba so boja sto ne se greba. Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Raman
Потврден огласувач
70357197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам