1 / 12
Izrabotka na sekakov vid na arhitektonski proekti
1 €
17.06.2022 08:22

Ѓорче Петров / Скопје

Izrabotuvame sekakov vid na arhitektonski proekti so kompletna dokumentacija neophodna za dobivanje na dozvola za gradenje. Poseduvame Licenca B za proektiranje. Kvalitetna i brza usluga, poveke od 25god.iskustvo, 3D vizuelizacija na proektite.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Архитектура

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
070493315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам