1 / 9
Izrabotka na kujni, komodi, plakari
1 €
Цената е фиксна
24.06.2022 09:33

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Изработувам кујни со нацрт дизајн во 3D со што би имале до знаење што би ви било изработено. Исто така изработувам плакари комоди и сите други видови на плочест мебел.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Blagojce
Потврден огласувач
075814835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам