1 / 9
Stan vo centar
1 МКД
Цената е фиксна
04.06.2023 10:28

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Bul Turisticka 962

Se izdava prekrasen stan za turisti ,vednas do hotel Flamengo vo Ohrid .Stanot raspolaga so se sto vi e potrebno za relaksiran odmor .
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Tatjana Spasovska
Потврден огласувач
075590603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам