1 / 7
Mercedes e klasa 2.5turbo dizel 5 klipa
2.300 €
31.07.2022 14:57

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 250

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

mercedes pali vozi Ful klima koza registriran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Prodavam
Потврден огласувач
078243833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам