1 / 5
Mouse Razer Naga Trinity Ergonomic MOBA / MMO Gaming Optical
2.000 МКД
2.300 МКД
16.06.2022 05:51

Карпош / Скопје

Razer 5G optical sensor with true 16,000 DPI.
Up to 450 inches per second (IPS) / 50 G acceleration.
3 interchangeable side plates with 2, 7 and 12-button configurations.
Up to 19 independently programmable Hyperesponse buttons.
Razer™ Mechanical Mouse Switches.
Gaming-grade tactile scroll wheel.

Mausot e super socuvan i koristen 5 meseci, Mnogu e precizen i super bev zadovolen od nego. Go prodavam zasto imav potreba od wireless mouse. Inaku ne bi go smenil za nisto.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Маус, Мауспади

Се продава од:

Gregori
Потврден огласувач
070359589
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам