1 / 12
VW POLO CLASSIC 1.9SDI
1.900 €
16.05.2022 10:27

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

SE PRODAVA POLO CLASSIC 1.9SDI
2001 GOD
REGISTRIRANA DO KRAJ NA 2022GOD
4 NOVI GUMI
KOLATA E NEUVEZUVANA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RETRO.SHOP
Потврден огласувач
070853004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам