1 / 5
Iphone X 64GB
290 €
27.06.2022 09:53

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone X 64GB

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telefonot e kompletno ispraven i socuvan kupen od Telekom,
Battery health 77%
Tel za kontakt 072 223 194

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
072271036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам