1 / 9
SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017
8.700 €
Цената не е фиксна
16.05.2022 17:23

Струга / Струга

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten sallon Toyota Skopje se servsna knishka ,kompletno servisiran ,pred 2 meseci smenet rebrast , ulje filteri komplet 600 eur servis , nov set zimski i letni gumi, ima mnogu niska gradska potroshuvaçka 4.5l/100km kollata e vo TOP sostojba mozete da se provera ka sakate
Mozna zamena so moja dopllata za po golem automobil(passat, superb ,oktavia)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

VULLNET
Потврден огласувач
070362773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам