1 / 3
Panel za greenje 2.5kw
2.600 МКД
08.10.2022 16:12

Карпош / Скопје

Francuski Panel za Greenje. Koristen 1 sezona. Dosta socuvan.

Izrabotuvac - Elec Paris
2500W - 230 V

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Панелни греалки

Се продава од:

Gregori
Потврден огласувач
070359589
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам