1 / 4
Се продава Ford Focus 1.8 TDCi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2022 18:50

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава Се продава Ford Focus 1.8 TDCi Дизел регистриран до 12.2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajko
Потврден огласувач
071612168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам