1 / 12
Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.
2.350 €
Цената е фиксна
19.11.2022 11:58

Велес / Велес

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2012

Модел:

Downtown 200i

Километри:

15000

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација.
Од еден сопственик со 17000км.
Фабрика.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Deutsche Wagen
Потврден огласувач
070365150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам