1 / 12
SE IZNAJMUVAAT APARTMANI VO OHRID
1 €
25.01.2023 23:26

Охрид / Охрид

Број на соби:

1,5

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул.Булевар Туристичка бр.71

Се изнајмуваат 2 апартмани во Охрид .
Двата се наоѓаат на 7 кат во зграда на ул.Туристичка 71 на 7 кат,со лифт.Апартманите се трокреветни,соба со кујна, купатило и балкон.

За повеќе информации обратете се на :
моб.тел/вибер 078266868 Даниела

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vesna
Потврден огласувач
070393274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам