Се продава 4 собен стан на Езерски лозја, Струга
1 €
03.05.2022 19:38

Струга / Струга

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Езерски лозја, Струга

Продавам 4 собен стан од 110кв во Струга, Езерски лозја.
На 100м до брегот на Охридско езеро, југозападна ориентација.
Станот е со дневна споена со кујна, две спални соби и една помала детска соба, и е со две копатила.
Исто со станот доаѓа и гаража, и дополнително две паркинг места пред зграда.

Цена по договор.
тел. 070847509

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Bekir
Потврден огласувач
070847509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам