1 / 8
Opel zafira
1.300 €
1.440 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2022 20:58

Берово / Берово

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Broj 076387748
2.0 dti dizel
Klima
tempomat
7 sedista
Servo
Abs
Elektrika na prozori
Aluminiumski bandazi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071304630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам