1 / 2
METALNI RAMKI ZA PROZOR I DRUGO
300 МКД
03.05.2022 20:07

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

PRODAVAM RAMKI ZA PROZOR I DRUGO SO DIMENZI,VISINA 120 CM,SIRINA 51 CM,PROFIL 20X20, 6 KOMADA 300 DENARI KOMAD TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 .JAVUVANJE POSLE 13 CASOT.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Alenksandar Donevski
Потврден огласувач
070427227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам