1 / 5
Rezervno trkalo 5x112-15.
По Договор
27.05.2022 10:02

Делчево / Делчево

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Rezervno trkalo.
5×112-15.
195/65-15.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070450690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам