1 / 4
AMADA Apkan Presa
222.222 €
03.05.2022 20:39

Гостивар / Гостивар

Amada promecam 4 m vitkanje so 160 T pritisok
Cnc upravuvanje
4 oski
vo mnogu dobra sostojaba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Enderxhan
Потврден огласувач
078251857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам