1 / 5
Bmw e46 320
2.200 €
06.11.2022 16:31

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

400000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo ispravna sostojba istecena registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KLIMCHE
Потврден огласувач
077842268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам