1 / 8
MINI COUNTRYMAN COOPER S ALL4 (4x4) 184HP
13.750 €
Цената не е фиксна
14.05.2022 22:36

Охрид / Охрид

Марка:

Mini

Модел:

Countryman

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PRODAVAM MINI COUNTRYMAN COOPER S All4 135kw/184HP
2012 godina
168000km - Servisna kniska (proverena)
Napraven golem servis na kolata(vo prilog gi imam fiskalnite…)
Set kumplug (lamela, potisna ,drug lager, semerinzi)
PK kajs ,dva zategaci i remenica na vodna pumpa.
Promeneto maslo motor (motul 5w30) ,filter maslo,filter vozduh , polen filter i filter gorivo
Promeneto maslo vo menjac
Promenet Antifriz
Zadni stabilizatori i gumici na balanstangla
Zatemneti stakla so atest(na slikive e bez zatemneti stakla)
Novi gumi Riken All Season 20.05.2022

Dogovor za posledna cena na lice mesto…
Moze zamena so vasha doplata so Fiat 500 ili Skuter 300cc (kymco,Yamaha,vespa)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S.P.
Потврден огласувач
076445661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам