1 / 2
Socuvana kolicka Chicco
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2023 15:06

Карпош / Скопје

Se prodava polovna socuvana kolicka CHICCO, lesna za pakuvanje vo kola.
Cena extra povolna.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077779655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам