1 / 5
Cav zvucnici ,komplet saraund set
21.000 МКД
17.09.2022 13:19

Бутел / Скопје

Cav zvucnici komplet saraund set ,predni ao vgraden woofer,zadni i centar vo odlicna sostojba ,kako novi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
078235473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам