1 / 4
Range Rover Sport 2.7 HSE Moze Zamena
11.500 €
Цената не е фиксна
23.05.2022 10:11

Неготино / Неготино

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Направен голем сервис пред 1000км
Сменета цела предница пред 3000км
Може да се види и проба во секое време, замена со ваша или моја доплата, проверка каде сакате, може плаќање и со крипто.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miners
Потврден огласувач
078207957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам