1 / 1
Работа во КУЈНА
По Договор
18.05.2022 13:00

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ресторанот Кај Каневче, во Охрид, има потреба од персонал за работа во КУЈНА.
Ресторанот работи до ОКТОМВРИ.
Инфо на 070800760

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Димче каневче
Потврден огласувач
070800760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам