1 / 3
Samsung Galaxy A40
6.000 МКД
Цената е фиксна
20.05.2022 00:16

Охрид / Охрид

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A40

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava Samsung Galaxy A40 telefonot e kako nov, maksimalno socuvan i nema grebnatinka, raboti na site mrezi. So telefonot sleduvaat original polnac i 3 zastitni maski.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Кристијан
Потврден огласувач
077700163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам