1 / 1
Плац во Гевгелија
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 14:23

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

6100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во Гевгелија 6100 квадратни метри на супер атрактивно место. Караорман. Телефон за контакт 075369909, 023163512

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dimitar Petkovski
Потврден огласувач
076349399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам