Plac
По Договор
20.06.2022 12:37

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

153 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac 153 m2 na ul.Bulevar 1vi maj br.352 .Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
078290289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам