1 / 10
ДИЗЕЛ ПУМПА ЗА ВОДА НОВА! / DIESEL WATER PUMP NEW!!
500 €
Цената не е фиксна
17.05.2022 14:16

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

DIESEL WATER PUMP

Type: 3"
Power: 3.0HP
Max.capacity: 1000L/MIN
Total Head: 27m
Max. Suct: 8m
Size(IN/OUT) 3"X3"
Fuel Capacity: 3.5L Diesel ⛽

За повеќе информации на тел: 075216979
тагс
dizel pumpa
дизел пумпа
pumpa za navodnuvanje
пумпа за наводновање

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Чедомир
Потврден огласувач
075216979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам