1 / 2
parket za 85 m2, novo staven
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2022 07:37

Скопје Центар / Скопје

radi selenje se prodava, vadenje pri selidba za 2 meseca, cena ponudete

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
070370408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам