kompjutersko(ili ucenicko ) biro
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2022 07:45

Скопје Центар / Скопје

super so kluc 3 fioki,odlicna visina za pogolemo dete,ednata strana e so nogarka , drugata so fioki

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
070370408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам