1 / 1
Јајца од препелица
7 МКД
Цената е фиксна
04.05.2022 08:57

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Домашни тазе јајца од препелица

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Валентин Сандевски
Потврден огласувач
075959028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам