1 / 2
Акциона камера Insta360 GO, 8GB
6.000 МКД
14.11.2022 14:31

Струмица / Струмица

со многу додатоци,
многу малку користена
уште има гаранција

Резолуција:3040x3040
Компатибилен:iOS/Android
Software:Insta360 Studio 2019Меморија:8GBVideo
FrameRate:25fps, 30fps, 100fps

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Се продава од:

непознат
Потврден огласувач
076996630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам