1 / 2
Toshiba P300 2TB (7200RPM, 64MB Cache, SATA3)
2.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
04.05.2022 10:30

Кисела Вода / Скопје

Дискот е користен околу 1 година. Произведен 26OCT2020. Моделот е HDWD120. Во прилог слика од S.M.A.R.T. Без карго, без замени, цената е фиксна.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Продавач
Потврден огласувач
070261980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам