1 / 5
Kuća so golem plac od 1360m2 na odlicna lokacija
600.000 €
Цената не е фиксна
09.03.2023 14:38

Тетово / Тетово

Број на соби:

2

Квадратура:

1360 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1360 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1988

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Muzicko Uciliste

Odlicna ponuda vo Agencija "CHANAK"

Se prodava kuća so golem dvor,na mnogu ubava lokacija,vo neposredna blizina na muzicko školo

📏POVRŠINA:
► Plac 1360m2
► Stan.pov 100m2

⛳️ LOKACIJA: Vo blizina na Muzičko skolo

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.

Info: ☎️ 078/449-989 071/548-777
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 071/280-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам