1 / 2
Dormeo detski dusek
1.500 МКД
Цената е фиксна
04.05.2022 12:40

Скопје Центар / Скопје

Se prodava dormeo detski dusek. Dusekot ima cvrsta i meka strana za spienje. Koristen e 1 godina.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071208066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам