1 / 7
Samsung Galaxy A72 Bez Zabeleski Garancija Vili Mobile
16.490 МКД
25.05.2022 16:37

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A72

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Samsung Galaxy A72 EU Model
Odlicna sostojba,Bez zabeleski/Garancija
Sledi so polnac I kable
Mozi da se vidi I testira na lice mesto
Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone 11 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

649 МКД

Apple iPhone 8 Gold Kako Nov Fabricka Sostojba

16299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам