1 / 3
Lenovo ideapad 330s-14 Core i5 8250. Mnogu jak
14.000 МКД
Цената е фиксна
29.06.2022 15:07

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava malku koristen laptop Lenovo ideapad 330s-14

Intel core i5 8250, 8GB ddr4, 128GB SSD + 1000GB Hdd, 14" Full HD, type-C

Laptopot e potpopno ispraven,
Kupen lani 35000 denari

Cena 14000 den fiksna.
Za podolu ne vrti.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
077886040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам