1 / 1
Се продават плацеви над стадион
По Договор
17.05.2022 11:03

Кратово

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам 2 плаца во градежен реон над стадион со површина од:
1981-582м2
1982-720м2

Цена по договор
Контакт телефон 078449920

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Судски преводи
Потврден огласувач
077904141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам