1 / 8
MINI PORTABL POS LABEL PRINTER NOVO!
2.500 МКД
10.06.2022 20:53

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

- Директен термички принт, без мастило, тонер или панделки, само троши хартија за печатење.

- со батерија што може да се полни

- Безжично поврзување преку Bluetooth 4.0

- 200dpi , печати текст и јасни слики

ZA POVEKJE DETALI POBARAJTE NA:
http://www.printeri.mk/
https://luckyprinters.business.site/
KONTAKT OD 10h DO 22h.
Вибер: 070830121 / Вип: 078530724

IMAJ SVOJ PRINTER I PECATI NAJEFTINO

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од: Претпријатие

* Laki Printeri *
ul. Sofre Markovski, br. 191a, Butel 1
Потврден огласувач
070 830 121
Испрати Е-маил до огласувачот

BARKOD LABEL PRINTER ZA ETIKETI DEKLARACIJI TIKETI 80mm

12400 МКД

EPSON POS TM-T20II RECEIPT THERMAL PRINTER NOVI

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам