1 / 6
Stan od 66m2 vo Daljan - ZDRAVESKI
870 €
30.05.2023 15:04

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

66 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Даљјан

Se prodava stan vo Naselba Daljan
Stanot ima vkupna povrsina od 66m2, I podrum od 8m2.
Stanot go ima sledniot raspored:
- Dnevna so trpezarija I kujna
- spalna soba
- kupatilo
- terasa
- podrum
Stanot e na 5ti kat od vkupno 5 kata vo zgrada bez lift.
Terasata e 13m2 so moznot da se pregradi uste edna soba.
Cena: 870 evra m2
Za povekje informacii, obratete e na :
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0144

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Nov stan od 76m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

1200 €

Stan od 119m2 na Bulevar Turisticka- ZDRAVESKI

147000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам