1 / 10
ALATI I MASINI
1 €
Цената не е фиксна
04.05.2022 14:23

Дебар / Дебар


1 MENGENE MASINSKO 400 EUR ILI ZAMENA SO STUBNA BURMASINA GLAVA ZA GLODALKA FUTER 125 NOV 250 ER I DRUGI ALATI
Informacii samo na ovoj tel 071588002

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Shkelqim Krifca
Ejup Qatipi 16
Потврден огласувач
073268555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам