1 / 2
iPhone 6
По Договор
04.05.2022 14:49

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 6

Боја:

Silver

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava iPhone 6 vo super sostojba.Kontakt:078-280-604;

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
000-000-000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам