1 / 6
ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ
130 €
04.05.2022 15:50

Карпош / Скопје

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Плацот е 1000 м2, се наоѓа во градежен реон со чист имотен лист на Улица 4 (патотот што води кон Качанички пат) од десна страна во рамнината. Imotot go socinuvaat parcelite 815/2, 816/2 i 819/2 Лесно може да се направи приклучок на вода, канализација и струја. Цената е 130 евра м2.
Тел. 077 577 590 и 070 436 217

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dusan
Потврден огласувач
070436217
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам