Se vrsi sreduvanje na dvor i dvorna povrsina. CELOSNO.
По Договор
13.09.2022 17:33

Аеродром / Скопје

Категорија:

Земјоделство, Шумарство, Природата

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Kosam so sopstvena kosalica so nivoa od 1 do 5,i so trimer,masina za secenje i sreduvanje ograda,granki,presaduvanje secenje i sadenje drvca i sve ostanato, kako i go sreduvam i cistam dvorot od granki,grmuski i od sve ostanato i redovno oddrzuvanje. Povolno domakinski.
Mile 076 44 88 52

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076448852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам