1 / 8
Se prodava pezo (peugeot) 206 1.9d
1.950 €
08.05.2022 11:53

Виница / Виница

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava peugeot 206 2001 god. 44kw extra zacuvan so klima so aluminiumski bandasi i letni Fulda. Kolata e kupena od prv gazda so realni 204 000 km so servisna kniska do posleden km
PRODADENA ✅✅✅✅✅✅
PRODADENA✅✅✅✅✅✅
PRODADENA ✅✅✅✅✅✅

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
078522700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам