1 / 10
Паркетари Parket Don
1 МКД
Цената не е фиксна
18.11.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат.
Стругање лакирање на паркет по поволни цени.
Со нови машини ,кои имаат вградено усисувач сто ја собира прашината целосно.

Моб
070 397 971
070 234 084

https://www.facebook.com/ParketMakedon

Категорија: Останато

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Се продава од: Претпријатие

ParketDon
Потврден огласувач
070397971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам