1 / 1
SE PRODAVAT NOVI SAMSUNG A13!!!!
9.990 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 20:22

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

SAMSUNG GALAXY A13

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

MOBILNITE SE NOVI SO 2 GODINI GARANCIJA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

jove
Потврден огласувач
078803193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам