1 / 1
SE PRODAVA SAMSUNG A53 NOVV!!!
18.990 МКД
23.07.2022 12:25

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

SAMSUNG GALAXY A53

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

MOBILNIOT E NOV SO 2 GODINI GARANCIJA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

jove
Потврден огласувач
078803193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам