1 / 2
Електрично шпоре 'Делиград'
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2022 18:59

Битола / Битола

Ел.шпоре е во одлична состојба.
Звонете на овој број 075 720 425

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
070837880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам