1 / 3
Se prodava benzinska pumpa
1 €
04.05.2022 19:06

Штип / Штип

Se prodava benzinska pumpa so hotel i restoraaan na patot Stip-Kocani.BROEVI ZA KONTAKT -070210061 i
070322066

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
70210690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам